| elenush_6230 a întrebat:

Lady gaga sau justin bieber? laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Lady Gaga-chiar daca e criticata pentru felul de a se imbraca si c. o. trebuie sa recunoastem ca are melodii reusite care au fost number 1 in topuri saptamani bunehappyNu sunt mare fan, dar imi plac melodiile eibatting eyelashes
Cat despre Bieber:nu-mi place!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dmne se mai pune problemastraight face Jb pe langa aia...as alege pe orcineraised eyebrows

| Psihiatra a răspuns:

Dintre acestia 2, sigur Gaga! Fara suparare, dar bieber nu are nimic ce sa`mi placa la el.Nu am nimic impotriva lui, dar nici in comun straight face

| DakotaRoyse a răspuns:

Niciunul, dar totuşi o aleg pe GaGa. Pentru că e, zic eu, originală. Justin Biberon e... eww. Disgusting.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Cu siguranta Lady Gaga.gandeste-te numai la faptul ca Justin e pana la urma doar un adolescent care abia descopera cum e sa fii un cantaret. Gaga are o multime de fani in timp ce Justin este ascultat mai mult de pustoaicele de pana in 15 ani. Nu sunt fan infocat al lui Lady Gaga si nu pot sa spun ca-l uracs pe Justin, dar facand comparatie intre cei doi gaga castiga cu siguranta.

| RoxAnana a răspuns:

GaGa normall!

| Ana a răspuns:

Lady Gaga

| GeoOrgiannna a răspuns:

Mai bine Lady Gaga decat Justin Gayber:X

| Selena54 a răspuns:

Lady Gaga evideeeeeeeeeeeent :X

Justin e mic pui pe langa ea.de fapt nici macar nu incaep comparatia intre ei. tongue

Gaga e mult mai buna decat el(si ma refer la muzica, videoclipuri.)

| lylo a răspuns:

Lady gaga smugsmug

| OglindaOarba a răspuns:

Hmmmmthinking amn2big grin

| LLLLLLLL a răspuns:

Lady Gagahappy

| elenush_6230 explică:

Oo nu ma supar il urasc pe bieber:O laughing

| anca_2642 a răspuns:

Lady Gaga 100%.