| CraciunRoby1999 a întrebat:

Lam convins pe tatal meu sa imi cumpere un telefon cadou de paste ce sa aleg Samsung Galaxy Chat B5330, SAMSUNG S5360 Galaxy Y sau un alt telefon pana in 550 lei funda + vot

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Eu am un Allview P5 Mini și sunt foarte mulțumită de el happy

2 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna :*! Iti recomand sa iti cumperi Samsung Galaxy X-Cover! Acelasi il am si eu si e foarte bun. Rezistent la apa si la socuri, cum ar fi daca il scapi. Nu e scump, am dat in jur de 500 de lei pe el si e foarte bun! Sper ca te-am ajutat!

| vladix2011 a răspuns:

Samsung Gt 1550. E foarte bun! E touch si rezista la zgarieturi, praf, socuri.....Are android 2.0 si multe aplicatii.Costa intre 450-550 lei.