| ZaKid a întrebat:

Legat de Facebook
As dori sa intreb: Am multe persoane care ma urmaresc si as vrea sa stiu daca exista vreo setare ca sa ii impiedic sa imi comenteze la poze thinking

Răspuns Câştigător
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Da.dai la setari dai la cronologie si bifeaza sa iti vada cronologia doar prietenii

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Dacă tu ai setat facebook-ul pentru urmărire atunci e logic că nu mai poți schimba nimic.Profilul tău e public și oricine poate să intre în contact.Nu există nici o setare prin care poți să împiedici pe cineva să nu îți mai comenteze la poză.

| dusmanul86 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai fi urmarit intra in setari si dai sa ai profilul public doar pentru prieteni. daca vrei sa nu fi vazut doar de anumite persoane le poti da ignore la fiecare individual

| Andi44 a răspuns:

Pur si simplu dai la setari de confidentialitate si blochezi acele persoane pe rand. Sau poti modifica ca doar prietenii sa iti vada postarile...