| VampireDeea144 a întrebat:

Lmahappy! am o problema mi-am reincarcat telefonul cu o cartela orange de 4 euro, si am facut exact cum scrie pe spatele cartelei, prima data cand am activat-o mi-au trimis cei de la orange mesaj cum ca am 400, 00 centi, acum cand sun la credit imi spun ca caderea retelei...normal ar trebui sa-mi scrie nr de minute pe care il am si pe care le-am consumat. Ajutati-ma va rogstraight face nu stiu ce sa fac... dau fundita

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Pentru o analiza asupra situatiei mentionate este nevoie sa cunoastem mai multe detalii.
Te rugam sa ne contactezi prin una din urmatoarele modalitati:
- telefonic, prin apel gratuit la Serviciul Clienti – 444;
- in orice magazin Orange;
- prin sectiunea contact ce se afla pe pagina oficiala a Orange Romania;
- prin aplicatia Contul meu, sectiunea contacteaza-ne.

Cu prietenie,
Orange helper