| anonim_4396 a întrebat:

Luna aceasta nu mi a venit ciclul, dar imi curge un lichid alb, asta inseamna ca sunt insarcinata?(am 12 ani)

14 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Doamnee... ti-ai inceput viata sexuala la 12 ani fetito? daca da, este posibilwinking daca nu ti-ai inceputo atunci stai calma
e ceva normal!

cami
| cami a răspuns:

Doamne, Dumnezeuleee... Daca ai avut contact sexual, posibil. Dar... la 12 ani menstruatia nu e regulata. Stai linistita, asta e, se mai intampla. (Totusi nu-mi vine mie sa cred ca ti-ai fi inceput viata sexuala la 12 ani straight face ).
Deci, daca o sa-ti intarzie mai mult, posibil sa fi racit. Dar stai calma, esti la inceput...

| Cryssy a răspuns:

Ti-ai inceput viata sexuala? v-ati protejat?

| danutza a răspuns:

Fa un test se sarcina daca ai avut relatzi sexuale nu crezi ca e cam devreme?straight face u esti inca un copil...

| zuzumic a răspuns:

Ai facut sex sau "dragoste" neprotejata? daca da totul e posibil ( mergi si cumparati un test de sarcia si vorbeste cu mamica ta ) Daca NU atunci nu ai cum sa fi insarcinata am imi raspuns la o intrebare de genu acum 15 minute... acel lichid albicios sau chiar maroniu este un semn ca urmeaza sa iti vina menstruatya ...la 12 ani e normal sa nu iti vina mereu la aceeas data

| Rrrretarded a răspuns:

Ma tu sigur nu esti baiat? de unde iti curge tie lichid alb...straight facestraight face

| Rrrretarded a răspuns:

Ma tu sigur nu esti baiat?de unde iti curge tie lichid alb...straight facestraight face

| madalin094 a răspuns:

Daca ai suferit un contact sexual...nu stiu posibil... dar daca ai doar 12 ani...nu stiu ce sa zic happy

| gabrieladima a răspuns:

Pai ai relatii sexuale la 12 ani? Sau te-ai masturbat? Ca dc nu ai intretinut relatii sexuale nu ai cum sa fi insarcinata, asta e clar 100%. Daca te-ai masturbat nu ramai insarcinata de la asa ceva, dar ce naiba te-a apucat cu masturbatul asta, v-ati pierdut mintile cu totii? Sunteti doar niste copilasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-i si cu tineretul de azi
straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu am intretinut relatii sexuale, doar m-am masturbat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu am intretinut relatii sexuale,doar m-am masturbat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Supermannsupermann el poate spune tot.

| alixes a răspuns:

Nu, asta inseamna ca urmeaza sa-ti vina.
Ce au toti cu faza 'doamne, esti un copil, ti-ai inceput viata sexuala?! '?
danutza, invata sa scrii corect si dup'aia ia-te de cei mai mici. (eu am tot 12 ani, btw)