| crisu20 a întrebat:

M-a dat mama afara din casa, ce sa fac? Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra inapoi.

43 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la Protectia Copilului si vin ei sa te ia, ducandu-te intr-un Camin de Copii.
Vad ca abia ai terminat clasa a VIII_a, deci esti minor micut (asa cum ai declarat chiar tu in 28 Feb. 2021)

"in 28 Februarie | crisu20 a întrebat:
Buna, sunt a 8 a si am nevoie de niste licee bune din Bucuresti. Imi puteti recomanda cateva?"

https://www.tpu.ro/......da-cateva/

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Muncește și eu am stat pe străzi 8 luni de zile pana sama pun pe picioare am muncit intru șantier care avea cazare și am avut norocul ca aveam un șef de nota 10++ și m direcționat la un loc de muncă in Eforie apoi de acolo la fel am avut un șef de nota 10++ ma direcționat la locul de munca pe care lucrez actual acum și aicia am dat de niște doamne pâine lui Dumnezeu doar ca una este puțin pedofilă laughing))

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ai vreo idee unde sa ma angajez?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Eu am început sa între ori unde am întrebat prima și prima oară la polaris nu mai primit mi-au zis ca nu ai nevoie eu dacă eram in locul tău întrebam ori unde așa cum am făcut eu pana găsești de munca apoi nu știu spun sincer și Adevărată dormi unde apoi strânge bani și mutate știu ca este enorm enorm de greu și nu este ușor eu am avut norocul ca aveam un prieten din coparile pe care am stat la el 2 luni de zile când am venit in Constanța și așa am putut sa strâng bani pe care trebuia sama mut bine înțeles ca am contribuit și eu in casa ce este și normal muatate la un prieten o prietena acasă strânge bani și mutate știu ca este foarte greu dar dacă nu lupți și nu gazetei o sulutie o sa fie nu știu cum sa zic sper sa nu ajungi acolo

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

O sa ma duc in vama veche sa muncesc

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Denisa da și mie 100 euro sad nu fi sad

))))

| denisa1234567890 a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Glumeam ca nici eu nu am bani happy

| crisu20 explică (pentru denisa1234567890):

Iti dau eu da mi pinul de la card

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru denisa1234567890):

-_O

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Acuma țil dau )))) 293247

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Sa iau salariul de la kfc

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Nu-i rău au aia aripioare bune eu fac ca ei aripioarele dar nu-mi iese serios tot alea de la KFS sunt mai bune nu știu cum ca tot l-ai iei iese mai bune probalil au rețeta secreta doar ei o știe dacă lucrezi la ei să-mi trimit și mie Rețeta happy serios

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ti o trimit si ne facem propia afacere

| mara89 a răspuns (pentru crisu20):

Pe mine ma bagati la curatenie

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Cu o singura condiție și vorbesc serios -_- nu angajam femeie și vorbesc foarte serios

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru mara89):

S-o crezi tu -_-

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

De ce

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Eu am ieșit babai trebuie sa ma bag la somn mâine am treaba multă numai bine prin munca cinstita poți reuși orice in viața și niciodată in viața ta sa nu ai încredere vreodată in femei numai bine sincer zic îmi pare rău ca nu ai unde sa stai și știu cum este și prin ce o sa trece pana te pui pe picioare dar nu uita el nu doarme nicidoată dacă tise Închide 10 uși una tot ti se va deschidei și usa aia va fi a lui și vei intâlni oamenii de nota 10++++ cum am întâlnit eu într-un final și Nicidoată sa nu te dai bătut du-te peste poate limitele pe care le ai și muncește muncește pana simți ca nu mai poți și muncește cinstiti bafta ai grija de tine îți urez succes din toată inima cu Adevărată

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Mult noroc in viata.

| DementuTDi a răspuns:

Te duci la crapat de lemne si faci mare avere eu cu prietenii mei facem afaceri cu taiat lemne la vecini pe sistemul nicolae guta si am adunat o gramada de bani si mi-am luat tot ce am vrut iphone si passat cu geam in tavan etc

| crisu20 explică:

Ti as da cu mare placere dar am facut foc cu el ca sa ma incalzesc

| denisa1234567890 a răspuns (pentru crisu20):

Atunci imi pare rau. te descurci

| denisa1234567890 a răspuns:

Poti sa te duci la rude sau la prieteni si sa le ceri ajutorul.

| crisu20 explică (pentru denisa1234567890):

Toti prietenii mei stau pe strada

| denisa1234567890 a răspuns (pentru crisu20):

Imi pare rau, daca ai nevoie de ajutor, ma poti contacta. Am multe relatii happy

| crisu20 explică (pentru denisa1234567890):

Chiar as avea nevoie.

| denisa1234567890 a răspuns (pentru crisu20):

Unde stai? Gen orasul

| crisu20 explică (pentru denisa1234567890):

Buzau

| denisa1234567890 a răspuns (pentru crisu20):

Imi pare rau... eu stau la Ploiesti. Ai bani ceva sa iei trenul? Te pot ajuta! Daca esti eleva ai gratuitate. In ce clasa esti?

| crisu20 explică (pentru denisa1234567890):

Trec a 12 a

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Nu merge in vama nebunule ai 12 clase babai mergi la ajutor de bucătar întreabă pe acolo unde ai tu restaurante tu ai scholă imediata te ia ai șanse mari de tot nu te amăgi ce dreacu sa cauți tu in vama veche? Ești nebun? Ai schola 12 Clase

Du-te așa la McDonals swbay du-te la KFS du-te la restaurante întreba de ajutor de bucătar pentru început te vor primi 1000%%%%

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

M as duce la kfc ca mananc pe gratis

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru crisu20):

Sa sti eu rup la Bucătărie )))) cum intru direct îmi aprind frumos luminile bag ceaiul la încălzit îmi fac burgarasul suprem apoi vine pedofila de șefe laughing))

| crisu20 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Te angajezi cu mine la kfc

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru crisu20):

Pe 28 februarie erai a opta...

| mara89 a răspuns:

Care este motivul?

| crisu20 explică (pentru mara89):

Nu stiu. m-am trezit pe pres si cand am vrut sa intru in casa usa era inchisa.

| mara89 a răspuns (pentru crisu20):

Du-te la vecini. Prieteni nu ai?

| crisu20 explică (pentru mara89):

Pai toti prietenii mei stau pe strada.

| mara89 a răspuns (pentru crisu20):

Atunci te descurci te pup

| mara89 a răspuns:

Poti sa lucrezi la kaufland sa dai pliante

| crisu20 explică (pentru mara89):

Mai misto e carrefour

| mara89 a răspuns (pentru crisu20):

Nu ca nu se fac bani destui crede-ma