| Maly_8260 a întrebat:

M-am certat cu baiatul care imi place(nu-mi este iubit)si nu stiu cum sa fac sa ma impac inapoi cu el.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Pai cerei scuze zi ca nu ai vrut sa-l jucnesti big grin asta o sa mearga big grin pup dolce sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cereti iertare de la el

| Macriii a răspuns:

Ai putea sa ii ceri scuza sau sa-i zici ca nu a fost cu intentie, te`ai
scapat pentru ca cineva te-a enervet si erai inca suparata...si nu ai vrut (si ii poti spune asa)"Imi cer din suflet scuza nu a fost cu intentie, imi cer mii de scuze"