| SukBin a întrebat:

M-am certat cu o prietena. cum pot rezolva asta? fundita

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Depinde din ce motiv v-ati certat
ar trebui sa ii ceri scuze daca intr-adevar vrei sa va impacati si sa iti recunosti vinovatia in caz ca esti vinovata, iar daca nu esti ar trebui sa iti demonstrezi nevinovatia
trebuie sa o faci sa te creada cu adevarat
in cazul in care v-ati certat pentru un lucru banal mai lasa si tu de la tine si zii ca ea a avut dreptate

2 răspunsuri:
| anonim_2188 a răspuns:

Buna.pai depinde din ce cauze te-ai certat cu ea... oricum daca sunteti niste prietene foarte bune si daca tineti una la alta ar fi bine sa va impacati si sa uitati de tot asa ar fi cel mai bine.

| SukBin explică:

Ne-am certat dintr-o cauza banala doar ca ea se supara usor