| Schemmer a întrebat:

M-am certat cu o prietena si nu stiu cum sa ma impac i-am scris si a spus ca nu mai are nevoie de mine dar era cea mai buna prietena simt ca nu sunt eu fara ea

Răspuns Câştigător
| TuRqOiSe a răspuns:

Daca ti asa mult la ea, ar trebui sa faci tot ce poti pentru a va impaca. Vorbeste cu ea, spune-i ca vrei sa va impacati si ca nu vrei sa pierzi o prietena asa buna.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai las-o sa se linisteasca apoi mai fa o incercare de impacare, daca ati fost asa bune prietene sigur va veti impaca

| ƘЭлT a răspuns:

Daca era cea mai buna prietena nu iti zicea ca nu are nevoie de tine.

| DiiDuu a răspuns:

Daca si ea tine atat de mult cum tiitu la ea ar intelege. Si eu am patit de multe ori asa cu Bff meu dar mereu ne-am impacat. PEntru ca intr-o prietenie stransa trebuie sa fie incredere si ca sa credeti un in cealalta. Intreab-o de ce nu vrea sa te ierte si apoi rezolvi happy