| NoAntidote a întrebat:

M`am certat oarecum cu persoana la care tin. De fiecare data cand ne certam ne vorbeam urat reciproc. Iar el apoi ma suna.Si vorbeam.sad uitam ca ne certasem. Apoi cand ne certam el se ducea cu altcineva. el la fel.Acum din nou ne-am certat.sadAs vrea sa ii spun ce simt.sad. sa-i spun sau.sad sa tac si sa tin in mine?

2 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Spune-i...
Cred ca ar fi mai bine daca ii spuii, poate o sa intelega ca tu suferi de la certurile astea si poate o sa se schimbe cat de cat.

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Pai...si eu tin la cineva.si i-am spus.nu stiu daca am facut bine dar relatia noastra s`a imbunatatit, dar nu stiu ce sa zic...straight facethinking fa cum simti:* succes!:Xsper sa ma anunti ce s`a intamplat:*