| Haaaa a întrebat:

M'am combinat cu un baiat si inainte sa ne cunoastem ne'am dat intalnire intr'un parculet si nu a venit la acea ora, apoi am dat intamplator peste el chiar in acea zi. E ok tipu si azi cand tot asa am vrut sa ne vedem iar nu a venit dar mi-a spus ca daca nu vine sa nu ma supar dar cu siguranta crede ca va veni si totusi nu a venit.Ma respinge sau chiar avea treabaraised eyebrows

2 răspunsuri:
| Diana1172 a răspuns:

Nu te supara dar cred ca isi cam bate joc de tinestraight face

| ZEU93 a răspuns:

Pai o data e de inteles, dar de 2 ori e cam suspect. Poate chiar avea treaba dar daca un baiat chiar vrea sa vina la o intalnire trece peste orice (doar daca nu are un meci de fotbal, stiu din experienta proprie laughing) ) Bafta