| Alecs_2170 a întrebat:

M.am despartit de cateva zile de prietena mea.am iubit. o foarte mult, dar de la o bucata de timp nu prea imi mai dadea importantastraight face adica gasea tot timpul scuze cand ii spuneam sa ne intalnim, vorbeam mai putin nu-s se vedea ca nu mai e ca inainte.acum cateva zile a spus ca s. a saturat nu mai poate.cica o sufoc nu e pregatita de o relatie asa serioasa(tin sa mentionez ca avem 8 luni impreuna) am incercat sa vorbesc cu ea cica sa o las in pace.astazi de exemplu a plecat din localitate cica sa se intalneasca cu niste colege de clasa.am incercat sa aflu mai multe detalii cu cine e, cu ce a plecat si tot imi zicea ca se descarca telefonul cand o sunam si a inceput sa vorbeasca urat cu mine.citez 2 msg care mi le. a trimis"pa nu am baterie.","lasa.ma draq in pace". dupa atata timp petrecut impreuna si atatea lucruri frumoase nu. ti pica tocmai bine astea. ma tem sa nu.si fi gasit pe altcineva deja si d asta ma respinge.nu-s eram sigur ca ma iubeste, dar acum nu mai sunt asa sigur.ne.am mai "desparit" noi, dar nu trecea o zi si eram impreuna din nou.si ma gandeam ca se va intamla si acum la fel si am lasat. o in pace o zi nu i-am zis nimic, dar nu s. a sinchisit sa-mi trimita vreun msg.nu stiu la un moment dat imi doream sa mor, dar ma gandesc la ce voi lasa in urma si mnah pana la urma o viata am.am fost acum 2 saptamani sa zic asa intr. un pelerinaj cu mai multi. iar cand am ajuns intr. o seara la o manastire sa ne cazam ne.am certat nu mai stiu din ce cauza si am ramas suparat p o banca si ea a plecat nepasatoare.am rams cam jumatate de ora acolo apoi am luat. o inapoi spre manastire.de cine credeti ca am dat? de ea cu inca 2 baieti si 2 fete mergeau jos la magazin.(pana la magazin e cam 1 km de mers) si am asteptam eu cam o ora si nu mai venea.am plecat dupa easa vad de ce nu mai vine.cand app ajungeam la magazin i-am vazut,. tot erau ei un zambet am trecut mai departe si nu i-am bagat in seama. ea a venit dupa mine si a inceput sa planga ca vine cu mine, iar eu nu vroiam pana la urma am acceptat si am intrebat. o unde a fost.cica a fost si a mancat la un restaurant.am intrebat. o :dar la mine nu te.ai gandit ca nu am mancat nimic toata ziua nu puteai sa-mi iei si mie macar o paine sau o sticla de suc daca iti era rusine sa-mi iei mancare. a zis ca ii pare rau. m-am dus la magazin si nu aveau tigari, mi-am luat totusi un pet de bere si am plecat. ea tot se ruga de mine sa nu mai beau pana la urma am aruncat.o.si am plecat inapoi...sincer in momentul ala imi venea sa o string de gat pentru ca m-a lasat app plangand p banca si ea pleaca cu altii sa manance, iar la mine nu s. a gandit deloc, dar o iubesc prea mult sa. i fac asa ceva.va rog ajutati.ma nu stiu ce sa mai fac.nu i-am mai scris nici nu am sunat. o de cand mi. a vb asa(de azi dimineata) si parca nu stiu nu mai pot.tot pun mana pe telefon sa o sun si iar il las jos.nu stiu as fi in stare si sa ma injure numai sa vorbeasca cu mine.asa mult o iubesc. dati. mi un sfat va rog despre ce ar trebui sa facsad

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Sincer daca as fi fost, in locul tau, as mai astepta cateva zile.Sa vezi ce fac. Tu i-ai trimis sms.acum daca mai e si ea interesata in relatia pe care ati avut-o sa-ti trimita sms. Daca nu o face inseamna ca are pe cineva sau nu mai vrea sa continue.Nu stiu acum ce sa-ti zic, tu o iubesti multstraight face. Stiu cum e.Iesi si tu cu prietenii, numai sta in casa asteptand un semnal de la ea. Poate ea acum se distreza si nici nu se gandeste la tine! Fii putenic! Te pup:*

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce ti-e si cu fetele astea. I s-a cam urat cu binele fetei tale dupa cate vad euthinking Nu-i nimic.Roata se intoarcewinking
In primul rand trebuie sa gandesti rational, la rece treaba si in niciun caz sa plangi.De ce sa plangi pentru cineva care iti spune clar ca nu te mai iubeste? Nu e vina ta, nu te mai acuza inutil
In viata o sa ai n relatii, pana o vei gasi pe EA.Si asigura-te inainte ca merita. Testeaza marfa de 100 de ori inainte de a semna pentru eawinking
Iti spun eu ca vei gasi fete care te vor aprecia la adevarata valoare, nu sa te faca presul lor

| ºPishcotº a răspuns:

N-ai pentru cehee hee.:*

| Bebelushaaː a răspuns:

Parerea mea e ca nu te merita straight face O iubesti prea mult in comparatie cu ea, care se vede ca e foarte rece cu tine.
Eu zic ca ar trebui sa nu o mai cauti macar un timp. Daca ea te va cauta inseamna ca tine la tine, daca nu e clar ca 8 luni pentru ea au fost de ajuns.
Multa bafta :*
Sa ne spui ce ai mai facut. happy

| Alecs_2170 explică:

Bine o sa incerc si asta

mersi m>big grin

| Alecs_2170 explică:

Multumesc tuturor de raspbig hug

partea buna e ca m-a cautat

partea proasta e ca mi. a zis ca ma uraste si ma roaga in continuare sa o las in pace.in fine am invatat ceva din ce mi.ati zis. am sa o las in pace sa vad daca ma cauta ea. daca nu o va face asta e dragoste cu forta nu s face.desi mi-e greu sa ma despart de eastraight face

sper ca ma va cauta.

| Alecs_2170 explică:

Am tot asteptat sa ma caute, dar nimic pana acum. de fiecare data cand suna telefonul tot sper ca e ia, dar. nu e... acum 5 minute a sunat telu nu stiu eram asa bucuros ma gandeam ca in sfarsit ma suna si in graba asa am deschis clapita am inchis. o inapoi tot tremuramhee hee am intrat la apeluri pierdute, dar nici vorba sa ma fi sunat easad nu stiu ce sa mai fac sunt disperat tot astept sa ma sune

| Alecs_2170 explică:

Off urasc cand vine vorba sa ma culc.tot timpul vorbeam cu ea inainte sa adorm.nici nu mai pot sa dorm de atunci.crying

| Nane_5985 a răspuns:

Si eu am trecut prin ce ai trecut tu, si am suferit foarte mult parerea mea e las-o frate in pace ca genu asta de fata nu merita absolut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer daca as fi fost, in locul tau, as mai astepta cateva zile.Sa vezi ce fac. Tu i-ai trimis sms.acum daca mai e si ea interesata in relatia pe care ati avut-o sa-ti trimita sms. Daca nu o face inseamna ca are pe cineva sau nu mai vrea sa continue.Si nu mai am nici o idee sa fi puternic! Paaa

| Dina_5715 a răspuns:

. uf.sad.

tot c pot sa.tzi spun e ca Ana nu si. a gasit p altcineva.nici sa nu t gandesti l asta! t rog.crede`ma.chiar daca ti.ai schimbat parerea despre mine.sh nu inteleg dc...