| Anonim24122004 a întrebat:

M-am facut de ras in profi;-;
Vreau sa va zic o poveste, acum cateva minute am fost la magazin si am facut cumparaturile;-; am ajuns la casa si am bagat cardul si am uitat pinul si oamenii ce asteptau la casa au inceput sa rada si pana la urma l-a bagat tata si a mers;-; stau si ma intreb ce era amuzant in asta, ma simt asa de cringe.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este un numar din patru cifre. Plateste numerar daca ai probleme cu tinerea de minte.

| sierra1 a răspuns:

"ma simt asa de cringe"

cuuuum?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand de ce spanac se uitau aia ce faci tu cu cardul? Toata lumea mai uita un pin se mai intampla.

Mai de ras te ai făcut cand ai folosit cuvantul cringe.

| Furnicuta000 a răspuns:

Gandeste-te ca multi oameni din magazinul ala nici macar nu au card. Sau daca au multi nu platesc cu el sau daca platesc cu cardul tot nu cred ca aveau de ce sa rada de tine. Poate doar ai avut impresia asta