| Anonim19991999 a întrebat:

M-am îndrăgosti de un prieten de al fostului meu. Oare e ceva greșit în asta? Fostul meu se înțelege bine cu băiatul de care m-am îndrăgostit și nu vreau sa fac cearta intre ei. Ce sa fac? Ca sa nu supăr pe nimeni.

4 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Urata treaba, nu mai bine il lasi in pace?
Eu mereu m-am gandit la chestia "cum sa stau cu o tipa cu care s-a culcat un prieten de-al meu?". Dar presupun ca nu e cazul tind sa cred ca vrei niste aventuri, nicidecum ceva de lunga durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum pui asa o intrebare. Normal ca da.
Daca totusi nu vezi asta, schimba rolurile, Ti-ar place ca fostul tau, sa se combine cu o prietena buna de-a ta, sau cea mai buna prietena? sa o ciocaneasca p-aia, si tu cand o suni sa va vedeti, sa zica ca are treaba, ca se vede cu fostul tau si se duce la el acasa, sau ies in oras. Cum ar fi invers? Si ai gasit si raspunsul la intrebarea ta. Daca tie iti convine invers, inseamna ca e ok sa te combini cu el., Daca nu, atunci aplici regula, ce tie nu-ti place, altuia nu-i face happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești homo sau fată?

| Andreeush a răspuns:

Nu prea bine văzut o astfel de relație.
El ți-a spus ceva? Ți-a dat de înteles că ar vrea să fie cu tine?