| anonim_4396 a întrebat:

M-am îndrăgostit de o fata miliardară fără ca sa stiu că ea e bogată, dar eu sunt sărac, adică nu sunt la nivelul ei si ma simt jos cum s-ar spune fața de ea...Dar e destul de simplă și vb orice cu mine...
Ar trebui să îmi caut una la nivelul meu?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fata aia e dintr-o familie bogata sau e ea bogata? Cum a facut bani ea/ai ei? I-ai cunoscut familia? Crezi ca ea daca te-ar place, te-ar place pentru ce esti, sau pentru ce ai putea deveni? Nu, nu ar trebui sa cauti "una la nivelul" tau, ci sa faci tot posibilul pentru a te ridica tu la nivelul ei. Nu e vorba de sume aici, ci sa vada ca iti folosesti ceea ce ai la maxim in loc sa stai sa iti plingi de mila ca vai, ea e "miliardara".

| aXy99 a răspuns:

Miliardara? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, ce te face sa crezi ca ea s-ar uita la unul ca tine care ar dragostea in buzunar? Eu acum am 5 lei in buzunar si tot valorez mai mult decat tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heei!

Depinde cum e ea ci nu situatia ei financiara, sigur ca asta ar putea sa cantareasca mult in majoritatea cazurilor as spune eu, dar cel mai mult depinde omul ci nu materialul pe care il detine, aspectul fizic si asa mai departe

Succes!

| blairelovesmusic a răspuns:

Cauta-ti alta, nu ai sanse cu ea.