| elisasanduta a întrebat:

M-am indragostit nebuneste de un baiat din liceu, el nu stie de aceasta ....cam ce ar trebui sa fac? Dati-mi va rog un sfat.

4 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Trimite-i un mesaj pe Facebook, spunandu-i ce simti pentru el.Eu asa am facut, si a functionat.

| hhhapciuuu a răspuns:

Cauta prieteni comuni cu el. apoi daca gasesti, intra in gasca lui si mai departe vezi tu.

| NuImiSpunNumele a răspuns:

Buna.Sigur orce fata a fost vreodata sau de mai multe ori in locul tau.
Uite trebuie sa te duci la el, si sa-i spui tot ce simti pentru el. Poate ce simti tu pentru el si el simte pentru tine.
Sau daca ai numarul lui si nu vrei sa vorbesti fata-n, fata cu el ii dai un mesaj sau il suni.
Sau ii spui daca in timpul liber va vede-ti undeva sa mai vorbiti...
Incearca sa fii cat mai sincera fata de sentimente.
Sper ca te-am ajutat.Te pup.Ai grija ce fac, ce-i spui in continuare! Pa-pa!

| Geooorgianaaa a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa afli daca si el te place, si nu e bine sa ii spui ca tu il placi deoarece de multe ori se profita il legatura cu sentimentele si nu e bine ca tu sa fii ranita. Asteapta cunoaste-l, daca aveti prieteni acomuni si mai bine asa vei putea petrece timp cu el afland ce fel de peroana este. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?