| Costel88 a întrebat:

M-am pensat pentru prima oara, e obligatoriu sa ma pensez mereu de acum inainte, se vor indesa sprancenele sau daca cresc revin cum au fost?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Revin la forma initiala daca nu te mai pensezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa pensare sprancenele se indeasa si cresc mult mai rapid ca inainte -da-va trebui sa te pensezi de acum inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu ca accelereaza cresterea (sunt fire smulse, nu rase, deci cresc mai greu), ci ca sa mentii forma.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ar trebui sa te pensezi mereu pentru ca vor creste la loc si la inceput se va vedea urat.

| Yuzoo a răspuns:

De acum incolo va trebui sa te pensezi pentru ca va creste repede inapoi si mai des...