| Stropdeploaie a întrebat:

M-am saturat de iubite blonde! Vreau sa am o iubita bruneta! Dar am parte doar de blonde! Sunt pur si simplu exasperat! Oare sunt blestemat?sad

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Credeți că sunt blestemat?
Mai degrabă fetele care dau de tine. Fie ele și blonde.

| T0T a răspuns:

Și vrei să filosofăm despre asta sau să aducem argumente științifice legate de incidența femeilor blonde la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cucerește o bruneta, blondele sunt foarte frumoase, ești norocos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te-am blestemat eu sa n-ai parte de brunete, ca sa imi ramana mie toate. laughing

| oz_1736 a răspuns:

Vopseste-le. Spune-le ca esti alergic, ca te dor ochii

| Carolina1972 a răspuns:

Nu esti blestemat, esti chiar norocos, altii isi doresc sa aiba parte de blonde, si au doar brunete laughing)) Come on man...

| Stropdeploaie explică (pentru Carolina1972):

Ma Jur ca mi s-a luat! Este ca si cum ai manca acelasi fel de mancare in fiecare zi! Chiar daca ar fi icree negre si tot te ai satura!laughing) intelegi?laughing)

| Hannah06 a răspuns:

Daca tu tot ce vezi la o iubita e culoarea parului..nasol de fetele alea.
Cand o vezi blonda, nu vorbi cu ea, ce e asa greu?

| IngerasulMicut a răspuns:

Aolo, nasoala treaba

| Stropdeploaie explică (pentru IngerasulMicut):

Asta ziceam si eu ...de cosmar crede ma!((