| Numeusorderetinut a întrebat:

M-am saturat, nu credeam ca o sa ajung sa pun intrebari pe TPU, dar nu am cu cine sa ies. In clasa mea sunt numai tocilari, am 2 prieteni care cu adevarat nu sunt tocilari, dar ei nu prea pot sa iasa cu mine. Cum fac cunostinta cu lumea? Si cumva sa fac sa fie oameni de treaba nu niste retardati plictisitori ca de aia e plina lumea. Am 13, ani suna aiurea dar asta e adevarul. Ar trebui sa dau mesaj random la lume pe insta ca altfel.

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ca sa poti sa te integrezi intr-un colectiv trebuie sa te dai dupa colectiv, daca faci numai ce vrei tu o sa ramai singur.

| Andreeush a răspuns:

Eu nu cred că acele persoane sunt "retardați plictisitori". Problema e la tine, nu știi să te integrezi într-un colectiv.

| Numeusorderetinut explică (pentru Andreeush):

Nu cred ca toate persoanele se potrivesc. Ca doar nu am zis ca ma cert cu ele. Ne intelegem foarte bine, dar la scoala, nu pot iesi cu ei iti promit ca nu pot sa vorbesc despre buburuza si motan noir ca numai asta stiu

| RobertAlvarez4444 a răspuns (pentru Numeusorderetinut):

Ei sau tu vorbesti non-stop despre buburuza si motan noir?

| RobertAlvarez4444 a răspuns (pentru Numeusorderetinut):

Atunci nu e deloc vina ta ca nu ai cu cine sa iesi. Mai asteapta un an sau doi sa intri la liceu, acolo crede-ma ca vei putea sa iesi cam in fiecare zi cu noii colegi