| LostInDreams a întrebat:

M aputeti ajuta cu niste sunete mp3 pentru telefon, gen:ciripitul pasarilor, briza marii, ploaia etc. Ceva ce poate fi folosit ca alarma de dimineatahappy

7 răspunsuri:
| CactusFlower a răspuns:

Ceva care te sperie, sau ceva care se spargelaughinglaughing
Asa sigur te trezesti!laughing

| Emmeii a răspuns:

Caută pe zedge şi găseşti chiar pentru telefonul tău.

| IlKvK a răspuns:

Ciripitul pasarilor e bun. Dar dupa un timp te obisnuiesti si nu te mai trezesti. Am incercat si bocanitul la usa, dar la un moment dat, tot asa, nu te mai trezesti. Sfatul meu: oricare ar fi suneria cu care te trezesti dimineata, schimb-o regulat! happy

| fCD a răspuns:

Cauta Scary Ghost Call laughing [te trezesti fara sa vrei]. Sau incearca o melodie cum ar fi Ciara-Get up big grin

| Annye_2425 a răspuns:

Intra pe www.zedge.net iti alegi acolo c tel ai tu si ai si teme si ce vrei tu. d toate pentru toti:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciripit de pasari