| Happiness14 a întrebat:

Ma adresez fetelor big grin
Pana la ce vârsta v-au crescut sânii? Cand au început sa se dezvolte mai mult? Aveți ceva trucuri pentru mărirea sanilor?
Fundaa pentru răspunsul care ma ajuta!winking

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu stiu cat te-ar ajuta raspunsurile noastre.
Cresterea sanilor nu e la fel la toate fetele si depinde de dezvoltarea acestora si mai ales de mostenirea genetica.De exemplu sa nu te astepti la sani uriasi daca mama, bunica sau matusa i-a avut micuti.
Deci vorbeste cu mama ta.

| msKat a răspuns:

Pai depinde de fiecare persoana. un truc bune este sa dai cu apa rece pe sani in fiecare dimineata. chiar merge (dar nu te astepta sa iti creasca in 2-3 zile. bafta... FUNDA?

| scalaru a răspuns:

Fa sex fata mea ca sa te dezvolti mai rapid, asta e singurul truc