| Dizzydizz a întrebat:

Ma adresez in special adolescentilor:Ce faceti acum in vacanta?
Pentru ca eu ma plictisesc in majoritatea timpuljui.
Si as vrea niste idei de activitati.ms anticipat

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

1. Stau la calculator(TPU, ma joc, descarc filme, muzica)
2.Am program de uitat la tv in fiecare zi; De luni pana vineri la ora 10- Fashion Beauty pe Euforia(o emisiune despre cum sa te imbraci) si tot la ora aia e Nora pentru Mama pe Kanala D. Ma uit la amandoua emisiunile. Apoi de la 17:30-In papuci de vedeta pe Kanal D(vedetele fac schimb de cateva zile cu persoane normale); De la 18:00 Vreau pe cineva de sarbatori pe Euforia.
3. Citesc, merg la biblioteca si aleg cateva carti care arata bine si le citesc.
4. Mai ies prin mall(stau la 5 minute de mall) cu mama cand n-am pe ltcineva.
5. Ies cu prietenii.
6. Lucrez pentru un concurs.
7.Ma joc pe telefon, fac ordine in telefon: sterg melodiile vechi, trimit de pe cxalculator altele noi.
8. Fac ordine in calculator, mai sterg fisiere inutile sau ma uit pe cduri mai vechi(poze de cand eram in generala, in primii ani de liceu, balul bobocilor) etc. O sa fii surprinsa de cate lucruri interesante gasesti in cd-uri.

9 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Citesc, lucrez la materiile la care merg la olimpiada, ies afara, ma joc in zapada, stau pe la calculator, ma uit la telenovele. Mie imi convine vacanta pentru ca imi e foarte greu sa ma trezesc dimineata la 7, chiar daca ma culc intotdeauna pe la 10-11. Si de asemenea nu suport frigul, asa ca imi face bine sa stau in casa la caldura.

| xibalba a răspuns:

M`am gandit sa fac exercitii sa imi fac conditie fizica. Nu e o idee rea. http://www.youtube.com/user/thinkaboutandwork. Altceva... citesc, mai lucrez pentru scoala la mate, info. Mai ies cu cate o colega la un ceai, o ciocolata calda. Mai vad si filme. Dorm. :)

| Zâmbărici a răspuns:

Pai poti merge la patinoar cu prietenii (colegii)in oras, in cluburi, poti sa te plimbi cu catzelulaughingrolling on the floor, iesi cu prietenu la o plimbarik...
Eu in vacanta ies in oras cu prietenii, stau pe la pc, merg la patinoar si in general stau afara pana seara cu prietenii
Ai ce face doar ca trebuie companie:devil)laughinghappy

pope

bye

| roox a răspuns:

Îmi fac temele, stau la Pc, citesc şi cam atat rolling eyes
Într-un cuvânt:plictiseală yawn

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Mergi la patinoar, mergi la o ciocolata calda cu prietenii sau.]iesi prin parc, asculta muzica, vezi filme, mergi la cinema.dormilaughing, citeste, anyway CU prieteni sa fi si gata plictiseala!(Stii ce e culmea ca si eu ma plictisesc de moarte si dau sfaturilaughing)

| GreenSky a răspuns:

Snowboardlove struck
Cu asta imi ocup timpul acum ca a nins:d

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine straight face, ma plictisesc ingrozitor yawn si nu mai stiu ce sa fac laughing. De obicei stau pe mess, rasfoiesc reviste, mai ies cu prietenii in oras, ascult muzica, dansez etc chatterbox. In orice caz sper ca vacanta sa treaca cat mai repede!
ByE >big grin

| pendula a răspuns:

Bemmm hehe

| tanya_4255 a răspuns:

Te inteleg perfect si eu am aceleasi probleme dar cind ma plictisesc imi sun prietenele si mergem pe la magazine