| Mariannnnnm a întrebat:

Ma ajuta cineva cu bunica mea? Deja nu mai suport, vreau mor, nu mai suport dimineata ii zic ceva ca ajung la scoala, ea ma scoala cu 2 oremai devreme si ma trimite asa ca zice ca pana ma pieptan, imbrac etc. Acum vorbeam cu niste prieteni si incepe sa urle ca nu am voie sa vb. Ce as putea sa fac? Inteleg ca-i genu de femeie protectoare da nu mai imi suport viata asa, imi vine sa mor, cand intra in camera la mine mi-e groaza, mi se face groaza cand intra. Ce as putea face sa ma rog sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

N-ai ce sa faci. Deja a trecut prin comunism si prin multe alte trairi ce iau corput gandirea pe vecie. N-ai decat sa te muti sau sa astepti sa se mute dansa la cimitir.