| unknow a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva sa imi sterg contul de pe facebook? big grin

multumesc frumos:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine !

1 răspuns:
| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Trebuie sa megi sus la contul meu apoi setarile contului si jos vei gasi dezactiveaza dai acolo si daca astepti doua saptamani ti se esterge de tot.Funda?