| roocsy_7763 a întrebat:

Ma cert mereu cu prietenul meu din tot felul de prOstiisigh cand suntem impreuna totul este frumos day dreaming dar pe mess si la tel ne certam mereu. Ne spunem lucruri urate si apoi ne impacam de parca nu s-a intamplat nimic. Nu intseleg de ce el incepe cearta si tot el ma cauta mereu sad. Tin foarte mult la el nu vreau sa il pierd, si stiu ca nu imi e bine nici cu el dar nici fara el nu mi'ar fi :-

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Lasa-l sa se certe singuroh go on
Nimic nu e mai enervant decat sa stii ca vorbesti singur. N-are sens sa mai continui discutia daca el o da pe cearta. Spune-i calm ca o sa discutati cand se mai linisteste

1 răspuns:
| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Daca incepe mereu el primul inseamna ca mereu gaseste cate o chestie ca sa se certe cu tine, poate el nu se implica prea mult in relatia voastra, sa stii ca tu decizi scuze nu tu decizi inima ta decide ce va fi pe viitor asa ca lasa-te condusa de ea!

Multa bafta si noroc in dragoste!