| Anileda a întrebat:

Ma culc foarte tarziu si ma trezesc la fel de tarziu cum as putea remedia situatia asta?

10 răspunsuri:
| happy_7964 a răspuns:

Daca te trezesti tarziu e normal sa nu mai ai somn noaptea. Incearca sa te trezesti pe la ora 8 si vei vedea ca vei adormi mai usor. Poate ca ar trebui sa faci mai multa miscare pentru a-ti consuma energia si incearca sa ocolesti energizantele si cofeina.

| madaluhsha a răspuns:

Si eu ma culc ff. tarziu, dar eu totusi ma trezesc pe la 8.Cred ca ai putea seara pe la 9 sa alergi pe strada cu o prietena asa vei fi mai obosita si vei adormi mai devreme.Baftawinking

| AdY a răspuns:

Te culci foarte devreme si te trezesti foarte devreme

| Petronela a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine.Incearca prin a te culca mai devreme iar dimineata incearca sa te trezesti mai de dimineata pe la 7-8

| Anileda explică:

Vlad, nu ai ce face sau vrei si tu sa fi bagat in seama?

| NeverTheLess a răspuns:

Pai si eu sunt la fel ca tine tongue Dar crede-ma ca daca te vei culca mai devreme te vei si trezi mai devreme. Ai putea face o baie pentru a te relaxa si dupa sa bei o cana de ceai sau laptic. Sa stii ca ajuta. Eu stiu, pui si niste muzica pe fundal ( lenta, care sa te faca sa te simti bine ) siii te invelesti cu o paturica. Si pac. O sa adormi cat ai zice peste big grin
Succes :*

| Delia a răspuns:

Incepe prin a te trezi mai devreme si seara iti va fi somn mai devreme.Primele zile iti va fi mai greu sa te trezesti, dar pana te vei obisnui.

| negescuvlad a răspuns:

E simplu iti place sa pui intrebari stupide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o laba inainte de somnrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o laba inainte de somnrolling on the floor