| Cristi3110 a întrebat:

Ma doare capul Ingrozitor! Stau toata ziua la calculator si la tv si nu dorm noptile... oaree de aia?

2 răspunsuri:
| DenysaDoll a răspuns:

Stiu sentimentul.Si eu de o saptamana stau ziua la tv si noaptea stau la calculator pana la 3 sau 4... apoi adorm.Am niste dureri de cap ingrozitoare.Incearca sa nu mai stai noaptea la calculator.Si eu incerc la fel, si sper sa nu ma mai doara capul.Succes!

| Cristi3110 explică (pentru DenysaDoll):

Pana la 4 e bun la minelaughing) eu ma culc la 10-11 dimineatalaughing)