| Anonima222223 a întrebat:

Ma dor sânii in părți și dedesubtul lor
Poate fi ca trebuie sa îmi vina? Am avut a doua menstruație pe 10 Iunie luna asta și e neregulat
Sau doar îmi cresc?
Dau fundița

Răspuns Câştigător
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Bună.
E posibil și una și alta, pentru ca ai 13 ani.

| Anonima222223 explică (pentru dfsugiopdfiudygh):

Da si nici nu sunt chiar asa de dezvoltata..cred ca sunt mai putine sanse sa imi vina. Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, este total normal sa ai dureri de sani mai usoare sau mai puternice, pentru ca, apar modificari hormonale in viata ta, asta se intampla tuturor fetelor/femeilor in fiecare luna!

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Ai grija sa nu fi facut ceva ( dragoste ) posibil o insarcinare si ai simptome de greata, varsaturi, pofte etc

| Anonima222223 explică (pentru georgeenglezu2016):

Am 13 ani laughing)) nici macar nu am prieten