| anonim_4396 a întrebat:

Mă identific ca heterosexual dar mă atrag picioarele băieţilor, este ceva normal?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De unde știi că nu ești bisexual?

| UserulAnonim a răspuns (pentru mihai69):

Deoarece nu ma atrag penisurile barbatilor sau alte chestiuni de genul.

| mihai69 a răspuns (pentru UserulAnonim):

Și dacă ai fi strict hetero (cum te declari), ar trebui să te atragă EXCLUSIV vaginele?
Să știi că un grad mai mare sau mai mic de bisexualitate există aproape în fiecare persoană (femeie sau bărbat) - totul e să ai curajul să descoperi în tine acea parte și să o accepți ca atare.

| Drimmero a răspuns:

Esti sigur ca nu ai gresit in intrebare orientarea sexuala?

| ambicio a răspuns:

Nu văd nimic normal în asta, sorry

| andreeadaiana2000 a răspuns:

Poate esti bisexual