| 3NGL3ZUL a întrebat:

Ma plictisesc chiar ma plictisesc si chair nu prea am jocuri pe calculator fiindca are o viteza de @#$@#$#@ dar imi ziceti si mie ce joc mi s-ar potrivi.Eu sunt o fire extravertita si-mi plac foarte mult shouterele jocurile de strategie si altele dar sa nu fie CS sau metin2 unul deosebit stiti?

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Counter strike sau daca ai calculator puternic doom3 doom2 doom1 alege tu da vezi ca ti-l rupe

| BitchImfabulous a răspuns:

Pai ar mai fi 4story, tot ceva de genu cu metinu doar ca are grafica mai buna sau world of ward craft.Depinde daca iti plac, incearca-le.