| Neeed a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare, vreau ceva de facut. plizzhappy

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Buna, depinde...Eu o sa-ti spun ce fac eu cand ma plictisesc :
---> Ies la plimbare cu prietenele,ma plimb cu bicicleta,cu rolele,citesc o revista,ma uit pe diferite site-uri interesante,merg la shoping,stau in pat si ascult muzica; ma intalnesc cu prietenul,dar cum e la lucru ziua,doar seara ne vedem si duminica ne vedem ziua.
--->Mai fac ceva treaba pe acasa daca e ceva de facut,ma uit la tv,stau pe site-ul TPU.
---> Depinde de stare,acum ca a venit vacanta mai merg la neamuri,la strand,la prietene si in diferite locuri,vizitez locuri noi.
---> Depinde si de vreme cum e, uneori cand e vremea ploioasa sau friguroasa prefer sa stau in pat, sa mancanc ceva bun si sa ma uit la tv.

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| FoarteLetargic a răspuns:

Priveste un filmwinking
Numai bine!

| Neimportant a răspuns:

Ieşi afară şi plimbă-te cu prietenii şi ascultă muzicăbatting eyelashes

| MaryM a răspuns:

Ieşi cu prietenii în parc, cu rolele, cu bicicletele...nu ai voie sa te plictiseşti în ultima lună din vacanţă! laughing

| ana1626 a răspuns:

Poti sa faci ceva de mancare cum ar fi o prajitura