| RockAddicted a întrebat:

Ma plictisesc iar caldura ma omoara. peste 4 zile am examen si nu mi-e frica de ce?/?

6 răspunsuri:
| PisyRock a răspuns:

Pentru ca esti pregatita! De asta nu ti-e frica! Succes la examen! happy

| Rozipan a răspuns:

Pai poate pentri ca esti dominant la aceea materie si inseamna ca stii destul de mult pentru a trece examenulwinking

| RockAddicted explică (pentru Rozipan):

Da poate dar nu am emotii dar am inceput sa am cosmaruri, ciudat ca ele nu sunt legate de nota de la examen scoala liceu etc...

| Rozipan a răspuns:

Ia zi, ai trecut examenu?

| RockAddicted explică (pentru Rozipan):

Iti scriu maine cand ne da rezultateke big grin

| Rozipan a răspuns (pentru RockAddicted):

Ok big grin