| okie0 a întrebat:

Ma plictisesc nu prea am ce face nu imi dati voi niste idei ce as putea sa fac celui mai bun raspuns FUNDITA big grin

Răspuns Câştigător
| inlovewiththerainbow a răspuns:

Eu când nu mai am ce face, intru în Sims ) e joc... sper că ai auzit de el )))

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Uita-te la un serial, vezi un film, citeste o carte, iesi pe afara la o plimbare, joaca un joc online pe calculator, si doar in cazuri serioase si disperate dupa ce ai eliminat toate posibilitatile si nu mai ai alta alternativa... fa curat in camerabig grin

| hannah_6617 a răspuns:

Poti sa joci volei, sa te duci cu rolele sau bicicleta prin oras, sa stai pe facebook, sa mergi la piscina sau la o pizza cu prieteni. Exita o gramada de modalitati prin care sa te distrezi gaseste-o pe cea care ti se potrivesti. :*