| Ghebi a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Tocmai ce o dat unfollow gagicul meu de le tiktok care a aflat astazi ca exist pentru ca tot astazi mi-a dat si follow si eu nu pot trece peste faptul ca mi-a dat unfollow... ceva ajutor va rog?

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate din cauza ca scrii in halul asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai stai asa ca trebuie facut ceva in privinta asta. Nu putem lasa lucrurile asa, mai ales pentru o problema asa serioasa. Nu inteleg de ce raspunde lumea cu ironie la o astfel de intrebare si nu incearca sa dea un raspuns corect si adecvat problemei.

Sau? Sau sa fie totusi din cauza ca... cum naiba poti sa numesti pe cineva "gagic" in astfel de circumstante, in care dupa cate ai zis, astazi (adica ieri), a stiut ca existi?

Ceva ajutor pentru ce? Cum sa iti bagi telefonul la incarcat? Cum sa stergi RAM-ul de la astfel de aplicatii total inutile?

Imi pare rau, dar nu o sa primesti prea mare ajutor sad
Succes!

| Furnicuta000 a răspuns:

Ce probleme au adolescentii in ziua de azi

| Vikaa a răspuns:

Mvai,ce tragedie...