| ramonatm17 a întrebat:

Ma poate lamuri si pe mine cineva in legatura cu o oferta de la orange?
Telefonul Samsung Galaxy S este la abonamentul Pantera 12 la pretul de 127 de euro, iar abonamentul este de 12, 5 euro pe luna plus optiunea Smartphone care e 9 euro.

Vreau sa stiu daca acea optiune Smartphone trebuie activata obligatoriu sau nu?big grin mersi

2 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Da.Orice optiune in plus se plateste.Eu am un abonament tot la Orange fara mesaje incluse.Am activat optiunea Mesaje si platesc in plus.Peste abonament.Bafta.

| gsg9999999 a răspuns:

La Orange tot ce vorbesti platesti si optiunea trebuie activata. Te sfatuiesc sa te mai gandesti in legatura cu achizitionarea acelui tel de la Orange mai bine cumparal de la e mag cu ce pret vrei sa il cumperi in rate. Apoi ia-ti o cartela de Orange daca esti pe Orange