| InVPent a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste camine studentesti in Bucuresti la pret ok unde poti sa stai in camera cu partenerul de cuplu? (baiat si fata)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din câte știu astfel de cămine sunt doar pentru cupluri CĂSĂTORITE, trebuie să arăți ceva certfificat de căsătorie pentru dovadă, nu dă așa la orice cuplu care vine și cere.

| InVPent explică (pentru Adry05):

Nu caut camin de teologie sau camin cu mentalitate comunista. laughing

| Adry05 a răspuns (pentru InVPent):

Asa, si vrei sa ma duc eu sa le schimb regulile?

| InVPent explică (pentru Adry05):

Nu, doar sa te interesezi mai bine inainte sa raspunzi.

| Adry05 a răspuns (pentru InVPent):

Bă tu ești pe bune? Ți-am spus cum stă regulile ÎN TOATE CĂMINELE nu alea DE TEOLOIE sau cu MENTALITĂȚI COMUNISTE, nu-ți convine n-ai decât să-ți iei chirie sau să-ți faci tu complex de cămine unde să nu fie „mentalite de asta comunistă"