| Maria229 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un mesaj pe care sa il trimit iubitului meu de ziua lui? sa fie mai lungg, va rooog, dau funda

2 răspunsuri:
| Adeniy a răspuns:

Eu zic sa il compui tu, nu crezi? Adica sa vina din sufletul tau....asa ai vrea si tu, nu? Adica sa nu ia el texte de pe net, sa le compuna el.

| Evusteffy a răspuns:

Cand te-am vazut mi-au trecut fiori prin stomac. Privirea ta mi-a patruns în inima, dar m-a dat si peste cap. Din acel moment am simtit ca ne vom iubii mereu. Ca vom fii alaturi unul de altul la bine si la greu.Inima mea ar fi prea mica fara dragostea ta, zambetul meu ar fi prea trist fara gurita ta, iubirea mea nu ar exista fara de tine.Te iubesc! La multi ani!

Nu este prea lung dar macar ti-am dat o idee! Sper ca te-am ajutat!