| Echaursi a întrebat:

Ma repet, imi cer scuze :
Salut.

Am fost zilele astea sa ma tund, si aveam parul gen afro.il mai faceam si cu placa.

Dupa ce m-am tuns, frizerl mi-a spus ca trebuie' sa tin parul scurt mereu, ca altfel nu se oxigeneaza, sau ceva de genul si cade. [Cred ca a spus-o sa faca bani! ]Vreau sa stiu si eu daca e asa? Nu e tot una ca la fete? Adica, daca il spal zilnic de ce sa cada? Nu il tratez cu fixativ / gen / spuma sau alte produse pentru par.

So : intreabarea e : Cade parul la baieti daca e mai lung pana in 10 - 15 cm?

4 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Dmne stai relaxat ca nu cade.iti zic eu sigur pentru ca proful meu de psihologie il are mai mare ca al meu[sunt fata] si e si mai deslaughing.
So: raspunsul meu este nu. tunde te cum vrei, lasa ti parul cat vrei de lung ca nu ti cade.:*

| βǿβǿ a răspuns:

Nu cade happy
stai linistit.
varumeu` are parul luung. si nu are nimic. nu ii cadeoh go on
Deci frizerul a vrut sa faca si el/ea bani laughing

| FORMULADTI a răspuns:

Damne mah ce intrebari pui, copil prost ce esti.De unde drac le m-ai iei,... Pun pariu ca ai intre 14-15 ani!

| Echaursi explică:

Ok,va multumesc enorm. O sa merg la frizer sa...ii pusc, capul :*.