| Radu3448776 a întrebat:

Ma scuzati acesta este blogul care va vorbeam cine se uita ia funda! Dati-mi un sfat pentru perferctionate! https://10chestii66.blogspot.com/2019/01/lumea-horror.ht ml?m=1

Răspuns Câştigător
| Mirela78 a răspuns:

Cred că ar fi mai ok de citit textul fara background, e greu lizibil asa

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Ai un background total aiurea, obositor de citit culorile alea rosu pe gri.

2. Ramai la o schema de culori, pagina aia e ca un papagal. Ba scris rosu, ba negru.

3. Foloseste niste fonturi mai mici, nu scrii pentru chiori iar aia chiori pot sa isi mareasca fontul.

4. Foloseste o spatiere cum trebuie, nu mai baga poze cu scrie pe aceeasi linie, e greu de citit. La unele articole pui 100 randuri goale, la altele deloc.

5. schimba numele blogului "10chestii66" nu inspira nimic si nici nu te va ajuta la SEO.

6. schimba continutul, un blog cu text copiat nu este al tau nu are nicio sansa