| Ghimpk a întrebat:

Ma scuzati ca va intreb, dar eu cred ca sunt efectiv ultima persoana de pe lume(cel mai prost din toate punctele de vedere), credeti ca am o problema mentala grava? Multi asta imi spun, dar cred ca sunt doar foarte sincer in privinta mea.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Adică cum cel mai prost?

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

E destul de vag. Poate fi doar stima de sine scazuta sau, in combinatie cu alte simptome, poate fi un semn al unei boli. Cal mai bine mergi la un psiholog, el isi poate da seama exact care e problema.

| NonZarek a răspuns:

Dacă ai pus întrebarea și ai reușit sa te întrebi dacă ești cel mai prost, e clar ca nu ești. O persoana proasta nu și ar fi dat seama ca e proasta, la tine e alta problema. Posibil doar sa fi descurajat sau sa nu fi găsit ceva lq care te pricepi.

Nu e bătut în cuie ca trebuie toată lumea sa știe sa facă ceva ce toată lumea face, e total greșit, fiecare persoana e perfecta și geniala în felul ei. Nu dispera, poate sa fie și vârsta, continua sa te bucuri de prezent și lasa lucrurile sa decurgă de la sine. Plus dacă te ai gândit ca ești cel mai prost fiindcă nu te pricepi la ceva nou, sa ști ca nu toată lumea s-a născut învățată! Totul se poate învața, doar continua sa exersezi, munca bate talentul!