| Kosminutza12 a întrebat:

Ma scuzati daca categoria e gresita!
Cum pot sterge permanent un cont de Facebook?

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună! Intri aici https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account, click Șterge contul meu, introduci parola contului precum și acel cod pe care ți-l dau ei și dai Submit. Dacă în termen de 14 zile nu mai intri deloc pe acel cont, ți se va șterge permanent.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu se poate sterge definitiv, ci doar dezactivat.Iar ca sa-l dezactivezi intra la setarile contului si fa click pe Log out.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| LoCkUpp a răspuns:

Nu poti sa-l stergi permanent. El tot ramana si poti sa il activezi daca inca mai stii E-mailu si Password.