| Izyy a întrebat:

Ma scuzati intrebarea mea de mai devreme era cum. sa fac sa nu o pierd pe prietena mea cea mai buna? deoarece ea e incontinu pasiva de orice misca. si o inteleg este firea ei. dar vreau sa stiu cum as putea s-o fac mai veselahappy

2 răspunsuri:
| InLove a răspuns:

Aratai parte plin a paharului, arata-i lucruri mai socante de care nu poate fi indiferenta si poate va invata sa se bucure de cei in jurul ei, glumeste cu ea, fa-o sa rada! radeti de situati si contexte, arata-i ca pentru. tine este importanta acest lucru si poate se va molipsi de bucuria ta! succes, sincer sper sa nu o pierzi, si eu cred ca e foarte fain ca sunteti prietene f bune si desi sunteti firi diferite! big grin

| Razvan a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu vrea sa fie vesela? Cand vezi realitatea e cam greu sa gasesti o parte buna a noroiului. Tine bine de genul asta de oameni.Cand vei visa, ei voi fi singurii care vor incerca sa te readuca la realitate si apoi sa iti spuna ironic:"Ti-am spus eu"