| XSecretLov3X a întrebat:

Ma simt foarte prost...sad baiatul de care imi place mult de tot nu stie daca vrea sa stea cu mine. Vreau sa mor nu mai pot ma simt foarte prostcryingcryingcrying. Ajutati-ma cu niste sfaturi va rog mult.

1 răspuns:
| fazu a răspuns:

Tine capu sus thinking si vb cu el fata in fata explica-i ce simti. si vezi cum reactioneaza. daca vezi ca se supara si se plictiseste. lasa-l si pleaca. daca vrea continua sa ii spui tot ce trebuie