| mariamary96 a întrebat:

Ma tot cert cu prietenu din cauza la fb si am fost nevoita sa imi dezactivez contul, dar mai intru cateodata si cand ies il dezactivez iar ...are ceva ca il dezactivez de fiecare data cand ies?

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Buna!
Nu-i nici o problema, dar de ce continui cu o minciuna care nu-si are rostul? Stii va probabil cand va afla se va simti mai rau decat daca i-ai fi zis tu sincer. Oricum nu inteleg faza cu facebook-ul insa poti sa-i explici te va intelege.
O zi buna!