| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot tin dupa o tipa de 15 ani, ii tot dau mesaje si o tot caut. Nu-mi place absolut deloc personalitatea ei, pe scurt, am o parere foarte proasta despre ea. Cu toate astea ceva din mine ma face s-o caut si sa ma gandesc la ea. De ce fac toate astea si nu pot trece peste? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Parerea mea este ca fata stie sa te "fiarba". O consideri interesanta (poate te atrage sexual sau are alta trasatura pe care tu o apreciezi - ar fi ceva de analizat dar numai tu poti face asta), stie cum sa faca sa para accesibila si se retrage exact cand crezi ca o vei prinde.
As crede ca a devenit o obsesie pentru tine, un fel de drog. Incearca sa te detasezi complet de ea; daca vorbesti de personalitatea ei, probabil ca tu ai 18 sau mai mult. E clar ca nu vei avea o relatie frumoasa cu ea pentru ca chiar daca ai iubi-o, nu o respecti. Si poate ca ai si de ce.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nevoia de sex sau ai prins drag de ea man, ce personalitate asa proasta are?

| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i ca te macina, cum de-ti rezista taman o mucoasa de 15 ani?
Daca-i mai isteata decat cele de 17-18 ani, atunci chiar te face sa alergi dupa ea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tipa are 15 ani sau te tii de ea de 15 ani?
Oricum, ai o obsesie.

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Din maternitate se tine dupa ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea nu te place, iar tu te-ai îndrăgostit ca fraierul. Asculta melodia asta https://youtu.be/6XPkmOVRLjo

| Mynameis93 a răspuns:

Te enervează faptul că te tot evită şi refuză. Caracterul tău de "bărbat" nu acceptă să nu fii băgat în seamă. Poate de aceea nu-ți place conpprtamentul ei.E o fată deşteaptă care ştie să aleagă persoanele cu care stă.
Cel puțin asta am înțeles eu din ceea ce ai spus.
Fundă?

| Plato a răspuns (pentru Mynameis93):

Te-a trecut de clasa a V-a?

| Mynameis93 a răspuns (pentru Plato):

Comportamentul*
Cred că fiecare dintre noi a greşit când a scris în grabă.
Am trecut de clasa a5-a deja de 6 ani? Puteai doar să corectezi, nu să faci glume de astea "amuzante". Xoxo

| Plato a răspuns (pentru Mynameis93):

Sa nu uitam de "sa nu fii". Corect e "sa nu fi". Trist ca esti a 11-a...

| Mynameis93 a răspuns (pentru Plato):

Greşeala mea. Oricum, trist că stai să-mi corectezi mie greşelile în loc să ai o viață socială. Xoxo