| Rareș900 a întrebat:

Magazine bune de haine, accesorii sau poate și muzică Rock prin Piatra, Suceava sau Iași?

Dacă nu știți nu comentați, și dacă nu ascultați rock nici atât, nu vreau să văd comentarii stupide

Dau fundă, mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MentalDisorder2 a răspuns:

Haine bune -> Remix.ro
Si la muzica rock caut pe Youtube. laughing Gen twenty one pilots sau etc.

| Rareș900 explică (pentru MentalDisorder2):

Mie-mi place să cumpăr albume.

| Rareș900 explică:

Și eu am zis în Piatra, Suceava sau Iași, nu Online, Online știu și eu destule.

| Rareș900 explică (pentru Rareș900):

Remix.ro se găsește în toate cele 3 orașe menționate? Serious?