| Klara a întrebat:

straight face Mai. daca cineva iti stie IP-ul, poate sa-ti spioneze computer-ul?

9 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Daca ti'ai luat un viermisor numit keylogger ai toate sansele sa fi spionata si fara ca cineva sa-ti stie ip'ul...acum majoritatea firmelor de net au ip dinamic[adica se schimba de fiecare data cand porneste netu']...acum e pe mac'uri pe alte prostihee hee

| alecs871 a răspuns:

Depinde, daca stie si ce anume program sa foloseasca si daca stie sa il foloseasca (ceea ce nu este prea greu devil ).

| Alina a răspuns:

Nup.

| →s ♥ ą← a răspuns:

Nu neaparat. dar frate'meu are obiceiu sa faca varza pc; u fetelor care se desp de el. mda mi-a facut; o si mie odata x( dabig grin pana la urma la facut la loc ca l'am spus mamei in fnlaughing)

| Mayar a răspuns (pentru →s ♥ ą←):

How 'charming' he is...

| vampirika a răspuns:

Depinde=]]
Daca e "hacher"de meserie poate=]] ce dracu credetsi in toate aberatiile care vi se spunoh go on.Sau...M'am certat cu cineva si mi-a zis ca stie ip'ul si gata acum imi spioneaza pcu ca e el desteptoh go on.
=]]

| cypy a răspuns:

Depinde cat de "hacher" este rolling on the floor daca iti implanteaza vreun program asteapta`te la ce e mai rau... mai faceam si eu asa lu fratemiu whistling dar la noi calculatoarele sunt legate in retea big grin

| nicol36 a răspuns:

Da cu siguranta