| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult mi-a placut de un baiat. Nu i-am spus, iar apoi el a plecat in Spania cu parintii lui. A fost greu, destul de dificil, chiar. Acum nu mai imi place de nimeni. Ar putea sa fie cel mai intelegator baiat. Ar putea sa fie cel mai frumos baiat. Tuturor le place de cineva, numai eu am ceva la creier. Ce as putea sa fac? Sunt atat de diferita. Niciodata nu reactionez cum trebuie. Daca sunt incoltita pe strada(s-a intamplat o data, dar am scapat) ma gandesc la ce tehnici de auto-aparare am vazut la TV, decat sa fug. Cum sa ma schimb? straight face

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa dai de altul asa cum iti doresti tu si o sa-ti treaca chestia asta ca nu vei accepta alt baiat (ai un gand pasager acum).

| capraroz a răspuns:

Faza cu baiatu trece usor, cat timp a trecut de cand o mers?

| anonim_4396 explică (pentru capraroz):

1 an, cred...