| anonim_4396 a întrebat:

Mai e cineva pe aici care nu a fumat in viata lui si nici nu a tras nici macar un fum de curiozitate dar nici nu s-a imbatat niciodata?

Răspuns Câştigător
| Sunflower1503 a răspuns:

Da, nici eu nu am fumat si nu am baut niciodata. Siincer cred ca e o prostie sa iti strici sanatatea si tenul cu prostii din acestea care iti dau cancer si alte boli. Este bine ca nu ai incercat si nici nu incerca. Poate odata ca sa poti spune ca ai facut asta, dar mai bine nu. Odata ce vei face asta nu te vei mai putea lasa niciodata.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eh, stai tu linistita ca pana la urma tot ajungi sa incerci, nu te mai da Sfanta pe aici. laughing

| RAY a răspuns:

Eu nu am fumatat niciodata dar de baut am baut, la noi in bavaria si fetele beau bere e ceva normal

| Nemessys a răspuns:

Eu. laughing Si nici nu am de gand sa incerc.

| Elena9328 a răspuns:

Da. Eu sunt

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Nu am fumat niciodata si nici nu o.voi face, de ce? Fiindca nu ma pasioneaza

| Denision a răspuns:

Da, eu nu am incercat niciodata sa fumez si nici nu am incercat nici un fel de alcool.
Am 18 ani fara o luna.

| Valentina400 a răspuns:

Buna! Toti vor incerca macar o data de curiozitate, mai rau este sa nu iti faci un viciu din acestea!

| thesnake02 a răspuns:

Poti sa bei, dar moderat cat sa nu afecteze sanatatea, adica sa nu te imbeti. Cu fumatul nu mai e chiar asa. E viciu deja de la prima tigara. Ma rog, asa stiu, nu am incercat