| missmine a întrebat:

Mai e puutin! big grin Ce note credeti ca luati la evaluarea nationala si unde vi s-a parut mai greu! primul raspus dau FUNDA restul vot!

Răspuns Câştigător
| Cristian3 a răspuns:

Buna, eu la romana am cam gresit la subiectu II la 4 cu pronumele ma in rest totul oke, si la mate, partea a III a fost mai dificila in rest am facut tot acum sper sa iau note mari! Succes sh tietongue

3 răspunsuri:
| LittleReasonToSmile a răspuns:

La mate iau exact 9 din cate am vazut la barem... la romana eu stiu ca am facut totul dar o sa-mi scada la compuneri.

| Byebye14 a răspuns:

La mate am gresit la partea a III-a(panica, m-au apucat emotiile si la o chestie de la ex 1 chiar nu mi-am dat seama ca gresesc..au stat 2 colegi sa ma astept jumatate de orarolling on the floorsi profesorii la fel, se uitau toti fix la mine daca nu mai termin straight face ) si iau 9.30 dupa ce am vazut in barem

si la romana. sper sa fie 10:X